Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2008, 23:03   #8
Makuleke
 
Makuleke's Avatar
 
Reputacja: 1 Makuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znany
Elran zapłacił karczmarzowi i poprosił o prywatny pokój na piętrze - "Na razie niech będzie tylko na dzisiaj, nie wiem ile tutaj zabawię." Kiedy karczmarz odszedł spróbował wiśniówki; istotnie, była bardzo dobra, choć musiał przyznać, że pił już lepsze. Przez chwilę jadł w milczeniu po czym zwrócił się do towarzyszy przy stole: "Jak najbardziej popieram propozycję udania się do Procambur. Jeśli nawet nasze drogi się tam rozejdą, lepiej szukać szczęścia w większym mieście. Jednak proponuję zostać tu jeszcze do jutrzejszego południa - być może już tutaj znajdziemy jakąś szansę na zarobek." - powiedział i wstał od stolika. -"À propos lokalnych spraw, może warto sprawdzić zasięgnąc informacji od karczmarza i przyjrzeć się ogłoszeniom na tablicy."
Podszedłszy do kontuaru skinął na gospodarza. Gdy ten podszedł, zostawiając jakiegoś, i tak półprzytomnego klienta, zagadnął: "Rzeczywiście, mości gospodarzu, udała ci się w tym roku wiśniówka. Być może gotów byłbym dopłacić nieco dla tak doskonałego winiarza, ale potrzebuję małego dodatku do tego, co mam w kieliszku: Ja i moi kompani mamy zamiar udać się jednak do Procambur i przydałoby się nam wiedzieć więcej od pogłosek, o których wspomniałeś? Nie słyszałeś może czegoś więcej o tych goblinach? A może macie tu, "Pod Dumnym Kogutem", jakieś zlecenie?"
 
Makuleke jest offline