Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2008, 23:22   #10
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 31 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Kiedy karczmarz poprosił o zapłatę, Belegris rzucił mu dwie srebrne monety i od razu zabrał się do jedzenia. To właśnie było mu teraz potrzebne: porządny posiłek i długi sen.
- Przygotuj dla mnie pokój na jedną noc. - rzekł do oberżysty niezbyt miłym tonem.
"O ile krasnolud będzie w miarę trzeźwy, a ten z różą znowu gdzieś nie zniknie, to jutro bez obaw będziemy mogli wypoczęci wyruszyć do Procambur."
Belegris odprowadził wzrokiem Elrana podchodzącego do kontuaru i rozmawiającego z karczmarzem o goblinach. Skoro jego nowi towarzysze już zaczęli rozglądać się za jakimś zleceniem, nie widział potrzeby aktywnego uczestniczenia w tych poszukiwaniach. Przyglądał się jedynie Brogowi i półelfowi sącząc leniwie swoje piwo.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline