Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2008, 16:10   #5
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Spodziewałem się po pierwsze większej długości artykułu. Czytam, a tu znagla koniec. Doprawdy, obecne podpunkty sprawiają wrażenie rozgrzewki czytelnika przed innymi zagadnieniami. To co znalazłem nie jest ani przydatne ani innowacyjne. Może by takie było gdybyś się „rozkręcił”.
Styl, teraz uważam że trochę zbyt pochopnie go oceniłem, jednak jest to ocena subiektywna gdyż zawarłeś kilka zwrotów, wyrażeń i podobnych które mnie drażnią. Staraj się ograniczać liczbę wtrąceń w nawiasach. Można było to napisać w normalnym zdaniu. Staraj się też zróżnicować słownictwo, słowa typu „jednak” oraz nagminne używanie zdań podrzędnie złożonych.

Mimo niskich not jakoś nie mogę pogodzić się z średnią która wyszła z mojej oceny. Z tego powodu w tym komentarzu mogę powiedzieć że mimo wszystkich wad artykuł najbardziej sprawiedliwie jest mi określić mianem średniego.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem