Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2008, 16:34   #6
Johannes Black
Banned
 
Reputacja: 1 Johannes Black nie jest za bardzo znany
Ja się nie zgodzę w paru punktach, np. że MG musi być dobrym psychologiem. To, jak się zachowują rasy w jego grze zależy tylko i wyłącznie od niego, a nie od ras. Oprócz tego uważam, że MG idealnego nie da się opisać w kilku punktach. To materiał na długi wykład. Oprócz tego nie napisałeś wielu innych rzeczy, które powinien umieć MG, i to bardzo ważnych. Do tego mogę dorzucić, że nie podoba mi się sposób punktowania. Do tego jeszcze opisałeś głównie te rzeczy, których nie da się nauczyć, tylko trzeba mieć wrodzone. Fakt, nie każdy może dobrze mistrzować, ale i do takich trzeba skierować artykuł.
I nie tłumacz tym, że to jeden z pierwszych artykułów na forum. Wydaje mi się, a nawet jestem pewien, że artykuł został napisany byle jak, a autor się nie postarał. Wszelkie teksty, które chcemy przekazać forumowiczom, należy przeczytać pięć razy samemu i zadać sobie pytanie: czy oni to przeczytają? Jeżeli artykuł będzie nudny, to nie. Proste. Do tego trzeba mieć 100% pewności, że przedstawione fakty są prawdziwe.
 

Ostatnio edytowane przez Johannes Black : 16-01-2008 o 16:37.
Johannes Black jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem