Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2008, 20:24   #8
Verax
 
Verax's Avatar
 
Reputacja: 1 Verax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumny
Bardzo ciekawy temat, chętnie podzielę się moim doświadczeniem jako MyGy.
Primo:
Cytat:
Napisał Darken
Brak szacunku do pomysłów innych
Poważny problem bynajmniej w mojej grupie. Polegało to mniej więcej na tym że w 4-osobowej grupie zawiązywała się (zawsze!) dwuosobowa koalicja pod tytułem "Jacy my jesteśmy cudni, rozwalimy wszystko i nie liczymy się z nikim". W tym także i z pomysłami MG... co więcej wszystkie działania drużyny były oparte na ich pomyśle, bo nie pozwalali uskutecznić swoich realizacji...co się wiąże z kolejnym problemem....
Cytat:
Napisał Darken
Zastraszanie innych graczy
i
Cytat:
Napisał Darken
Konkurencja między graczami
No właśnie gracze którzy uprawiają tzw. "power gaming" często zastraszają innych graczy (a jeśli zdarzy się dwóch takich to zaczyna się niezdrowa rywalizacja)... Próby kontrolowania tego są marne ponieważ są ludzie i taborety i już wiele razy usłyszałem "jak nie będzie tak jak ja chce to nie przyjdę na sesję i nie będę grać!"... Z rozpieszczonymi bachorami MG sobie praktycznie nie poradzi...
Cytat:
Napisał Darken
Brak rozmów o samej sesji (chodzi o brak przyznania się że dana rzecz była do dupy)
Tak, ze szczerością bywa różnie, większość graczy mówi "ależ bylo świetnie" a myśli "dobrze ze się już skończyło"... ech ważne by grupa postawiła sobie postulat by od razu mówić że coś się nie podoba. Milczeć i czekać aż się grupa rozpadnie, to jest częsty błąd. Dialog kluczem do jedności!

No to chyba najgłówniejsze problemy... nie będę więcej pisał bo i tak już długo jest...
Pozdrawiam.
 
__________________
Bo nie wiemy co za tym dniem,
Za horyzontem, za dniem...

Ostatnio edytowane przez Verax : 16-01-2008 o 20:28.
Verax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem