Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2008, 20:17   #8
Althorion
 
Reputacja: 1 Althorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znany
Choć Warren siedział na kolejnych wykładach, niewiele z tego, co na nich było docierało do jego świadomości. Cały czas rozmyślał o tej dziewczynie... O śnie... O sobie... Ludzi ze swojego roku praktycznie nie znał. No, za wyjątkiem trzech czy czterech, ale i tych nie mógłby nazwać "przyjaciółmi" - ot, można było z nimi pograć w brydża czy pójść po zajęciach na piwo, ale nie byli to ludzie, którym mógł się zwierzyć - zwłaszcza z czegoś takiego. Miał wrażenie, że powoli zaczyna wariować, traci kontakt z rzeczywistością. Brakowało mu kogoś, z kim mógłby naprawdę szczerze porozmawiać.
- Cholera, muszę z kimś o tym pogadać... I ograniczyć kompa... Cóż, jak będę wolny, to przejdę się trochę po okolicy. Albo nie, zrobię zakupy i pojadę do Central Parku, dowietrzę się, przespaceruję, to mi przejdzie... - planował - Jezu Chryste... Co się ze mną dzieje...
Urwał się z ostatniego wykładu ("Co mi tam, i tak nie mogę się skupić."), wziął skuter i pojechał w kierunku Manhattanu.
 
Althorion jest offline