Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2008, 21:45   #3
Numriel
 
Reputacja: 1 Numriel nie jest za bardzo znanyNumriel nie jest za bardzo znany
To są trzy podstawowe postacie.Jak będzie chętnych więcej i przygoda nabierze rozmachu to na pewno będzie i smok (smoczyca,ale zapomnij o przystawianiu się do każdego osła w okolicy ),może nawet dwa albo trzy.
Bo nie ma co ukrywać to klasa sama w sobie,nie mają prawie żadnych naturalnych wrogów i tylko gdy są odpowiednio ambitni mogą wpaść w kłopoty.

Nie jestem pewien czy da się zrobć tak by jeden gracz mógł w pewnym momencie obsługiwać dwie lub więcej postaci albo gdy jedna postać umrze przejał następną,wtedy na pewno coś by ci się trafiło.

ps.gwoli ścisłości,nazwanie zwierzoczłeka zwierzoczłekiem,zwierzoludziem czy podobnie to tak jakby nazwać osobę rasy czarnej czarnuchem,przejaw rasizmu ale jak najbardziej dopuszczalny (bo nie są zbyt lubiani,ludzie nie lubią wyrózniających się a ci są rozproszeni więc kmiotkom wydaje się że jeden taki to łatwy cel).

Mam już dwie osoby które chcą grać (jak to będzie to się okaże) a potrzebne są trzy na początku chyba że sam się włącze ale to będzie trudne.
Wolę opisywać świat a gracze... no cóż,gracze będą pisać historie która wpłynie na ten świat."od zera do bohatera".W pewnym sensie.

Wszyscy zainteresowani to pierwsze o co spytali to smok.Taki wabik.
Musicie zrozumieć czym lub kim jest smok,tu nie mamy żadnego zera tylko silną,egoistyczną,kapryśną istote.
Jeśli ma ochotę spalić kogoś to to robi (chyba że nie zieje ogniem),jeśli chce wypróżnic się na rynek jakiegoś miasteczka,prosto na głowy przechodniów to to robi a jak się obrazi to koniec,ON lub ONA może sobie pozwolić na różne chumory i zachcianki.
Dlatego też musicie wyjaśnić sobie i mi dlaczego taki ktoś miałby pomagać słabeuszom (w jego katergoriach),no i gdzie są granice możliwości tego stworzenia.
Im więcej w tej kwesti tym mniej niedomówień i trudności potem (trochę o jego wyglądzie i zdolnościach na początku).

Druga sprawa to teriantropy,opisałem w pierwszym poście tak jak i smoki tę rasę,teraz doprecyzuje.
Teriantropy to dosyć róznorodna,rozproszona i raczej nielubiana grupa,opisałem czym mogą się róznić od zwykłych ludzi,wam pozostawiam szczegóły.W jakiej jest formie (raczej pierwszej na mój gust powinien być),czy może przejść w formę drugą (w jakich okolicznościach?) i czy zdecydowałby się poświęcić i stać na jakiś czas zwierzęciem (forma trzecia),jakimi cechami i umiejętnościami zwierzęcymi go (ją) obdarzycie (jak będzie wyglądać w innych formach) itd. .
Wszystko się ze sobą łączy.

To na razie tyle.

No!
Potrzebuje jeszcze kogoś!
Jakby coś to pisać na PW,wyjaśnie sprawy które są niejasne,wiem że potrafie pisać zupełnie chaotycznie ale tu wkracza wasza inwencja twórcza.
Zalezy mi na tym by ożywić świat z mojej wyobraźni...

Jeśli od teraz nie będe tu pisał temat wkrótce utonie,trudno.
Nie będe się produkował jak nie ma chętnych,nie ma przymusu.
 

Ostatnio edytowane przez Redone : 29-01-2008 o 15:33. Powód: Post pod postem
Numriel jest offline