Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2008, 15:42   #4
Shoujo
 
Reputacja: 1 Shoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumnyShoujo ma z czego być dumny
Oki więc, zaczynając od początku :

@sante
-Startowe kredyty zostaną zdecydowane w oparciu na waszą rase.
- O jednostkach naziemnych zapomnialam napisać i zaraz to poprawię ( w pierwszym poście)
- abordaż jest ciekawym rozwiązaniem, jednakże spowodował by on w moim mniemaniu niepotrzebny chaos. ( w czasie bitwy i w zarządzaniu flotami )
-Dyplomacja odbywa się przez PW, jednakże prosiła bym o wysylanie każdej komunikacji mi.
Jest to spowodowane dwoma rzeczami : sprawdzaniem, czy trzymacie tzw. klimat ( to pewnie nie potrzebne tutaj :P) i tym bym miała z całego interesu jakąś zabawe
- Wydobycie jest co turę - ile czasu rzeczywistego bedzie trwac tura, zależeć będzie od tego jak się umuwimy po zebraniu graczy.
- Macie jedną losowo wybraną planete. ( w sesnie klasa jej jest losowa, ale tylko pomiedzy A i B. )
@grabi :
- myśliwce oczywiscie - o których także zapomnialam napisać.
- Handel odbywa się nijako automatycznie. Przelew kredytów za jakąś tam rzecz ( np planete, artefakt itp ).
- oczywiście- o tak ważnej rzeczy też zapomnialam. Statki kolonizacyjne są klasy patrolowej ( większe sie nie opłaca ). Moduł kolonizacyjny kosztuje 5 pkt budowy statku. Wybudowanie koloni kosztuje 500kd + 100 za klase - A : 600, B : 700 itd.

PS. Jeszcze dzisiaj zedytuję glowny post by uwzględnić w nim jednostki naziemne i myśliwce. Te zapomnienia wynikają z tego iż, bazuję sie na grze, która zrobiłam jako planszówkę kilka lat temu i upraszczając zasady niektóre rzeczy mi umykają.
 

Ostatnio edytowane przez Shoujo : 19-01-2008 o 16:32.
Shoujo jest offline