Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 15:07   #7
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Wampirze klany tylko podstawowe, jako mają być to początkujące postacie. Ewentualnie zgodzę się na Assamitów, Setytów, Lasombra, ale pod warunkiem dobrego opisu postaci. Nie zgodzę się natomiast na inne klany np. Giovanni czy Sabatników, gdyż to wprowadziłoby chaos, którego nie potrafiłbym kontrolować.

jeśli chodzi o Faerie to zależy od kontaktu ze mną i pomysłu aczkolwiek nie jestem pewny, czy na to się zdecyduję...

Jeśli chodzi o połączenie w ekipie maga i wampira? a cóż to za problem? bardzo wiele interesów może wiązać takie istoty.

Owszem - połączenie w sesji wampira i wilkołaka może być problemem ale kto powiedział (bo nie ja), że drużyna musi być ekipą przyjaciół a nie wrogów? Dopuszczam możliwość rywalizacji między graczami a więc nie mogę wykluczyć rywalizacji wampir vs wilkołak..
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline