Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 21:02   #1
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
[Wiedźmin : gra wyobraźni] "Gdzie silvan nie może, tam babe pośle"

„-Słyszałeś o Przekleństwie Czarnego Słońca?

-A jakże, słyszałem. Tyle, że pod nazwą Mania Obłąkanego Eltibalda. […]

-Eltibald, który wcale nie był obłąkany, odcyfrował napisy na menhirach Dauków, na płytach nagrobnych w nekropoliach Wożgorów, zbadał legendy i podania bobołaków. Wszystkie mówiły o zaćmieniu w sposób nie pozostawiający wątpliwości. Czarne Słońce miało zwiastować rychły powrót Lilit, czczonej wciąż na wschodzie pod imieniem Niya, i zagładę rasy ludzkiej.”


Mniejsze Zło


* * *


Słońce w Dol Blathanna chyliło się ku zachodowi. Chłopi zasiedli na ławce przed chałupą. Polali śliwowicy i popatrzyli na pola. W powietrzu czuć zapach kwiatów i siana.

-Żniwa w tym roku udane.

-A no udane.

-Słyszał żeś co zaszło u starego Eryka?

-Żem słyszał co żem słyszał. Gówno nam do tego. Nie interesuj się bo i ciebie co w nocy ubije.

-A d’yaebl aep arse! Przecie mus nam zadziałać. Tyś tu sołtys.

-Wiedźmina nam trzeba ot co.

-A tyś ogłupiał do reszty! Wiedźmaka chcesz tu ściągnąć! Sparszywieć chcesz?

-Zawrzyj gębę! Bo cię kto usłyszy i na co nam to? Dożynki się zbliżają. Pojedziesz na trakt. Na gościńcu cię nakierują. Ino szybko wracaj z mutantem, co by w święto problemu nie było.




* * *


Otwieram rekrutacje do sesji w „Wiedźmin : gra wyobraźni”.
Na wstępie zaznaczam, że przyjmuje graczy ze znajomością literatury A. Sapkowskiego. Chodzi oczywiście o sagę lub opowiadania. Do gry potrzebuje nie więcej niż 3 lub 4 osoby. Jak można się zorientować po wstępie, potrzebny jest wiedźmin. Mile widziany uczony jakiś. Sesja w formie Storytelling.
Tempo gry do ustalenia. Akcja scenariusza rozgrywa się w 1242 roku.

Co zawrzeć w KP:

1.Odpowiedzi na pytania: Jak wyglądasz? Ile masz lat? Co mi opowiesz ciekawego o swoim życiu? Z jakiej warstwy społecznej się wywodzisz? Czym się trudnisz? Co cenisz najbardziej w życiu? Co/kogo Kochasz? Co/kogo nienawidzisz? Masz wroga, ukochaną, rodzinę? Co cię motywuje w życiu? Cele/pragnienia? + To co uważacie za stosowne, żebym wiedział o waszej postaci.


2.To jest Storytelling więc nie ma statystyk. Ja jestem kostkami i podejmuje ostateczną decyzje.


3. KP na maila : ulric@neostrada.pl
-Statystyki(tylko dla określenia waszych predyspozycji-nie będą stosowane w grze)
-Imię
-Rasa
-Charakter
-Archetyp (można wymyślić swój)
-Ekwipunek

+ to co w punkcie 1. Przeznaczenie ustalam Ja i zostaje to tajemnicą. Proszę zmotywować postacie do pobytu w mieście Guletta lub podróży do Dol Blathanna


O przyjęciu zadecyduje KP. Jak ktoś się przyłoży do KP, to ma angaż w tym filmie.
Rekrutacja trwa do 2 Lutego. Jeśli zgromadzę 3 dobre KP wcześniej to sesja wystartuje przed upływem terminu. Jakieś pytania? 8)

Pozdrawiam i czekam na chętnych.
 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 20-01-2008 o 23:48.
DrHyde jest offline