Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2008, 19:48   #8
Lindstrom
 
Lindstrom's Avatar
 
Reputacja: 1 Lindstrom nie jest za bardzo znany
Witam wszystkich!

Ja akurat idąc na spotkanie z Lukrecją założyłem jedynie, że jesteśmy przyjaciółmi (to wynika z listu i specyfiki wiktoriańskich zwrotów grzecznościowych). Nic ponadto. Nie miałem wiedzy, czy jest magiem, podobnie, jak zresztą nie każdy tajemniczo wyglądający osobnik musi koniecznie być jakimś "nadnaturalem". Stąd Twoja deklaracja, Atanaelu, co najmniej troszeczkę mnie dziwi. Wątpię też, byśmy się widywali z tego tylko powodu, że jesteśmy magami (za siebie mogę ręczyć, ale skąd mogę wiedzieć, że Wy nimi jesteście?); co najwyżej możemy odwiedzać te same kluby. Gentlemanów, oczywiście. Wszystko inne, to, póki co, wnioski jak dla mnie nieco przedwczesne.

Portfolio będzie powstawać, jednak nie należy go oczekiwać przed końcem następnego tygodnia. Niestety; z powodu wyjazdu będę bywał na sieci jedynie okazyjnie.

Jeszcze jedno: miejcie litość i nie dajcie automatowi do edycji robić ze mnie Ignasia! Zaczynam się czuć, jak Franjo Tudźman, a nie Radek Sikorski :/
 
__________________
Ni de ai hao - xue xi hai shi xiu xi?

Ostatnio edytowane przez Lindstrom : 21-01-2008 o 19:53. Powód: One more thing...
Lindstrom jest offline