Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2008, 17:43   #1
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Smile Ulubiona rasa lub kraj Warhammera

Witam was!
To moja pierwsza Sonda. Przez ten temat chciałbym się dowiedzieć jakie rasy lub kraje jeśli chodzi o ludzi, lubią gracze Warhammera pierwszej i drugiej edycji tego wspaniałego rpg. W sondzie mogło się zmieścić tylko dziesięć opcji więc nie wymieniłem wszystkich istot, które zamieszkują Stary Świat. Jednak istnieje opcja Inne. Jeśli ją wybierzecie bardzo proszę żebyście napisali posta o jaką rase wam chodziło. Mogą to być minotaury, zwierzoludzie, mutanci, krasnoludy Chaosu i wiele, wiele innych istot. Co wam do głowy przyjdzie. Można wybrać więcej niż jedną opcje, ale proszę żebyście wybierali najwyżej cztery. Z góry dziękuję za zagłosowanie w sondzie.

Ja już zagłosowałem. Oddałem głos na Imperium, Krasnoludy i Norske. Imperium uważam za najsilniejszy kraj ludzi i państwo najbardziej zaangażowane w walce z Chaosem. Mimo słabości i biedy w niektórych rejonach tego kraju jego mieszkańcy nadal wyplewiają zło. Chociaż trawiają się czarne owce.

Krasnoludy szanuję za ich dume i wojowniczość. Uważam że ta rasa jest największym przyjacielem ludzi, a w szczególności Imperium. Handlują z ludźmi i razem zwalczają kolejne armie Niszczycielskich Potęg. Nauczyli ludzi wyrabiać doskonałe miecze i zbroje.

Na Norske zagłosowałem ze względu że podobają mi się ludzie zamieszkujący ją i jej surowy, zimny klimat.

Zachęcam i was do podzielenia się informacją dlaczego lubicie daną rase.
 

Ostatnio edytowane przez Lotar : 25-01-2008 o 18:43.
Lotar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem