Wątek: Serce Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2008, 21:40   #10
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Szczerze mówiąc, to niewiele mi się rozjaśniło w kwestii magii. Jestem na 1 poziomie i piszesz, że mam tyle czarów ile sobie wymyśle, więc moge mieć czary nawet 8 poziomowe i w każdym poziomie dowolną ilość? Jeśli nie, musze znać konkretne liczby na każdy poziom. I czary jakie sobie wymyśle, czy oparte o podręczniki DnD?

Mieszanie profesji - do wersji DnD 3.0 mag może uzywac zaklęć nekromanckich (nie wiem jak jest w wersji 3,5; oczywiście jeśli w Twoim świecie jest inaczej to się dostosuję). Jeśli chodzi Ci o wersję 3.5 to przglądnę podręcznik odnośnie magów, jeśli o coś innego (autorskiego?) to napisz, bo może się okazac, że wybrane czary naruszają profesje.

Klasyfikacja pod względem siły - każde zaklęcie ma kilka stopni siły czy chodzi o coś innego?

Dobra, na razie tyle. Jak wypłynie coś nowego to się odezwę
 
Astaroth jest offline