Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 03:09   #6
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Na początek pewna adnotacja. Byłem kandydatem na Opiekuna. Nie dostałem się, cóż, zdarza się. Dlaczego? Uważam, że ta dyskusja po części odpowiada na to pytanie. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie po odpowiedziach większości "nietykalnych". Pewnie ktoś wytknie mi, że się mszczę, jestem hipokrytą, bo chciałem iść do funkcyjnych, a się nie dostałem. Według mnie jednak raczej na swoją niepisaną prośbę. Cóż, przytoczę wam pewne porównanie, które pewnie was rozśmieszy, zbrechtacie je, ale co tam. Bielon na swoim forum dał sam sobie warna. Solinarius napisał, że sam sobie warna nie ma zamiaru dawać, kiedy jakiś użytkownik znalazł jego krótki post w rekrutacji. To tak co do poczucia sprawiedliwości. Ja po prostu uważam, że na tym forum rządzi się strachem w zbyt daleko idący sposób. Każdy moderator w imię ogólnie widzianego porządku może ograniczyć użytkownika, zakazać mu co mu się rzewnie podoba tylko dlatego, że przez to będzie miał mniej roboty. Jesteście ludźmi i popełniacie błędy. To każdy powie, wiedza ogólnie wiadoma. Sęk w tym, by do błędów się przyznawać. By starać się następnym razem postępować lepiej. I przede wszystkim - nie mieć w dupie. Ot tyle ode mnie.

"Emotki z wcześniej wspomnianej wypowiedzi odeszły w niepamięć,"

Przy warnach nie byłoby emotek .

"Pół obsługi połączyło się w jednym wielkim lamencie"

Raczej nazwał bym to groźbami o tym, że "paragraf się znajdzie", nie lamentem.

"Bielon, to już jakaś sensowniejsza forma wyrażania własnego zdania, niż prowokowanie obsługi na SB za pomocą pomponów tudzież innej części ciała męskiego. Bo to było prowokowanie i nic więcej. Niczemu nie służyło, nic nie osiągnęło."
[Wczoraj 22:03] Bielon: Regulamin też dosyć często zastępuje ludzim mózg.

Bielon już odpowiedział na zarzut dlaczego nic nie osiągnęło. Podobny zarzut bym zastosował do mojego zlotowego warna za konto na potrzebę nagłej sytuacji. Postąpiłem zgodnie z waszym hasłem "Idź do Sola jak ci się nie podoba Twoja dola" i... nic.

"14. O wszelkich sprawach, nie objętych regulaminem forum, decyduje obsługa forum."

Jeżeli Obsługa forum zadecyduje: "użytkownik X mi się nie podoba, wyrzućmy go". To będzie to zgodne z regulaminem. Jak można się powoływać na regulamin, który w niczym was nie ogranicza? Przecież wy możecie banować za niezawiązanie skarpetek i to będzie zgodnie z regulaminem. Dlatego też proponuję wam być fair wobec nowych użytkowników i dać do podpisania "Czy akceptujesz całkowitą władzę obsługi nad Tobą?" To mi się nie podobało, chciałem to zmienić.

Pozdrawiam
h.

Edit: No i oczywiście podpisuję się pod wszystkim co napisał Bielon w tym felietonie.
 

Ostatnio edytowane przez homeosapiens : 28-01-2008 o 03:45.