Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 04:18   #7
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Sporo można by napisać co do twojego tekstu Bielon i sporo tego, co miałem zamiar napisać zawarli już w swoich wypowiedziach Kutak, kitsune i Harv.

Mimo to pozwolę sobie dodać coś od siebie.
Całość tekstu traktuję jako ostrzeżenie, by na Li nie popełniono podobnych błędów jakie miały miejsce na Dnd.pl
To zaliczam ci na plus, bo tu rację masz bezsprzecznie, Regulamin obowiązuje wszystkich ale... Tu właśnie powstaje pierwsze "ale" odnoszące się do innych części tekstu.

Kiedy mówisz o karze na początku dla mnie określasz ją jako coś neutralnego, co pozwala utrzymać forum w stabilności i równowadze (chyba, że się mylę).
Dziwisz się też, a może raczej żałujesz, ze przybiera ona formę jedynie prewencyjną. Ale czy na LI kara jest tylko prewencją? Chyba nie. Dlaczego? Bo bana dostaje mało osób, zazwyczaj poprzedzają to warny. A nawet jeśli już ktoś otrzyma owego bana to bardzo rzadko należy on do gatunku stałych. po pewnym czasie wygasa. Więc użytkownik jeśli chce ma szansę na poprawę, ale tylko jeśli chce. Brnąc w to dalej to w późniejszych częściach tekstu Piszesz:

Cytat:
Kara.Kara.Kara
oraz mówiąc o usuwaniu postów:
Cytat:
Prewencja.
Skuteczna.
Tutaj już kara i prewencja mają mocno negatywny wydźwięk nie sądzisz? Czy to nie stoi w pewnej sprzeczności w tym co pisałeś wcześniej? Swoją drogą ów niesławny już warn, którego otrzymałeś za przytoczony przykład dwuznacznego słowa. Albo jestem ślepy albo go zwyczajnie nie masz. Nie widzę w twoim profilu notki o otrzymaniu go (a te notki zawsze są), a kolor kwadracika pod twoim avatarem nie zmienił się z zielonego. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. Tutaj się pomyliłem, przyznaję. Za uświadomienie dziękuję homeo Lepiej dowiedzieć się późno niż wcale.

Przechodząc do następnej kwestii. Gdzieś wspominasz o obraźliwych podpisach na Dnd.pl i o tym, że wywołały sprzeczkę na tamtym forum. A co sam masz w podpisie? Czy to nie wygląda na prowokację? Bo dla mnie wygląda. Tak samo jak zaczął wyglądać cały tekst kiedy przeczytałem jedne z końcowych zdań:

Cytat:
Im dłużej jestem na tym Forum, tym większe mam przekonanie, że bez Użytkowników dawało by sobie ono radę po stokroć lepiej. Zwłaszcza takich, którzy mają czelność mieć zdanie. Zdanie odrębne, inne niż ogół. Ogół, rozumiany jako Obsługa.
Obsługa jako ogół. Nawet nie powiem czym wg. mnie jest to zdanie. Wolę się powstrzymać. Dla zdrowia własnych (i innych) nerwów.

Wreszcie docierając do ostatniego zdania:

"Zawżdy znajdzie przyczynę, kto zdobyczy pragnie"

Właśnie Bielon. A czego ty chcesz, jakiej "zdobyczy" pragniesz? Wyjaśnienia sytuacji, czy zaognienia jej? Bo to dla mnie nadal pozostaje zagadką. Piszesz, że chcesz jednego a po chwili swoimi wypowiedziami dajesz mi powód, by sądzić inaczej. I na tym skończę, bo nie widzę sensu by ciągnąc to wymienianie.

Również pozdrawiam.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej

Ostatnio edytowane przez John5 : 28-01-2008 o 04:31.
John5 jest offline