WÄ…tek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 10:47   #10
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Velglarn Baenre
[Wczoraj 19:12] Solinarius: Jeżeli nie podoba się jak tu jest - proszę o pw z prośbą o skasowanie konta, nie będzie problemu

Również majstersztych. "Nie myślcie o zmianach. Ma być tak jak jest. Bo tak." - prawda, iż okazaliśmy się niezmiernie aroganccy, nie uginając się pod naporem tak Wielkich Argumentów...?
Chwila, moment- chcecie zmian? A ilu z was jest za tymi zmianami, jakiekolwiek by one nie były (bo żadnych "postulatów" dotąd nie widziałem, tylko narzekanie "Jest źle, obsługa posysa, a Kutak to sadysta")? 5? Jeżeli więc mamy setkę aktywnych (a jest ich chyba trochę więcej), to stanowicie 1/20. 5%. Znajdźcie mi więc jakikolwiek przypadek, gdzie 5% posiadających prawo głosu mogło przegłosować 95%, czyli resztę forumowiczów, którym regulamin czy Obsługa w tej chwili nie przeszkadza.

Bo to są "Sami Swoi". Oni po prostu przestrzegają regulaminu, zamiast chcieć go zmieniać.

Cytat:
Napisał homeosapiens
Na początek pewna adnotacja. Byłem kandydatem na Opiekuna. Nie dostałem się, cóż, zdarza się. Dlaczego?
No tak. Wielki spisek "Dlaczego homiś nie dostał opa, a przecież tak ładnie się starał". Bo złamałeś regulamin. I doceń to, że nie masz za to bana- bo powinieneś. Bo sam podpisywałeś się pod regulaminem, w którym za dwa konta czekał ban i kasacja obu.

Cytat:
Napisał homeosapiens
Raczej nazwał bym to groźbami o tym, że "paragraf się znajdzie", nie lamentem.
Jeżeli wypowiadasz się o konkretnej dyskusji, to ją sobie odśwież w pamięci. Groźby pojawiły się, owszem, jak doprosić się nie dało.

Cytat:
Napisał homeosapiens
Bielon już odpowiedział na zarzut dlaczego nic nie osiągnęło. Podobny zarzut bym zastosował do mojego zlotowego warna za konto na potrzebę nagłej sytuacji. Postąpiłem zgodnie z waszym hasłem "Idź do Sola jak ci się nie podoba Twoja dola" i... nic.
Wybacz- nie miałeś żadnych powodów, dla których miałbyś tworzyć nowe konto. Zapomniałeś hasła? Tu już wyłącznie Ty zawiniłeś i Ty powinieneś się starać coś z tym zrobić, a nie liczyć na zmiany w regu LI dla Ciebie.

No i nie przesadzaj z Solim, on- wbrew pozorom- nie jest dobrą wróżką i nie zdejmie Ci czterech warnów w chwili, gdy owe Ci się należą.

Cytat:
Napisał homeosapiens
Jeżeli Obsługa forum zadecyduje: "użytkownik X mi się nie podoba, wyrzućmy go". To będzie to zgodne z regulaminem. Jak można się powoływać na regulamin, który w niczym was nie ogranicza? Przecież wy możecie banować za niezawiązanie skarpetek i to będzie zgodnie z regulaminem. Dlatego też proponuję wam być fair wobec nowych użytkowników i dać do podpisania "Czy akceptujesz całkowitą władzę obsługi nad Tobą?" To mi się nie podobało, chciałem to zmienić.
Krótka piłka- a czy w historii forum stało się coś takiego? Czy z reg.14 ktoś dostał kiedykolwiek bana?

I o ile polemika z wypowiedziami Bielona zdała się przyjemna, to Homeo- trudno mi zrozumieć, czy starasz się być dowcipny, czy poważnie do tematu podchodzisz. Bo we mnie te argumenty wzbudzają jedynie śmiech i to raczej nie z gatunku tych specjalnie miłych i życzliwych.

Pozdrawiam
K.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline