Wątek: Sami swoi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2008, 11:47   #10
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 174 Kutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Velglarn Baenre
[Wczoraj 19:12] Solinarius: Jeżeli nie podoba się jak tu jest - proszę o pw z prośbą o skasowanie konta, nie będzie problemu

Również majstersztych. "Nie myślcie o zmianach. Ma być tak jak jest. Bo tak." - prawda, iż okazaliśmy się niezmiernie aroganccy, nie uginając się pod naporem tak Wielkich Argumentów...?
Chwila, moment- chcecie zmian? A ilu z was jest za tymi zmianami, jakiekolwiek by one nie były (bo żadnych "postulatów" dotąd nie widziałem, tylko narzekanie "Jest źle, obsługa posysa, a Kutak to sadysta")? 5? Jeżeli więc mamy setkę aktywnych (a jest ich chyba trochę więcej), to stanowicie 1/20. 5%. Znajdźcie mi więc jakikolwiek przypadek, gdzie 5% posiadających prawo głosu mogło przegłosować 95%, czyli resztę forumowiczów, którym regulamin czy Obsługa w tej chwili nie przeszkadza.

Bo to są "Sami Swoi". Oni po prostu przestrzegają regulaminu, zamiast chcieć go zmieniać.

Cytat:
Napisał homeosapiens
Na początek pewna adnotacja. Byłem kandydatem na Opiekuna. Nie dostałem się, cóż, zdarza się. Dlaczego?
No tak. Wielki spisek "Dlaczego homiś nie dostał opa, a przecież tak ładnie się starał". Bo złamałeś regulamin. I doceń to, że nie masz za to bana- bo powinieneś. Bo sam podpisywałeś się pod regulaminem, w którym za dwa konta czekał ban i kasacja obu.

Cytat:
Napisał homeosapiens
Raczej nazwał bym to groźbami o tym, że "paragraf się znajdzie", nie lamentem.
Jeżeli wypowiadasz się o konkretnej dyskusji, to ją sobie odśwież w pamięci. Groźby pojawiły się, owszem, jak doprosić się nie dało.

Cytat:
Napisał homeosapiens
Bielon już odpowiedział na zarzut dlaczego nic nie osiągnęło. Podobny zarzut bym zastosował do mojego zlotowego warna za konto na potrzebę nagłej sytuacji. Postąpiłem zgodnie z waszym hasłem "Idź do Sola jak ci się nie podoba Twoja dola" i... nic.
Wybacz- nie miałeś żadnych powodów, dla których miałbyś tworzyć nowe konto. Zapomniałeś hasła? Tu już wyłącznie Ty zawiniłeś i Ty powinieneś się starać coś z tym zrobić, a nie liczyć na zmiany w regu LI dla Ciebie.

No i nie przesadzaj z Solim, on- wbrew pozorom- nie jest dobrą wróżką i nie zdejmie Ci czterech warnów w chwili, gdy owe Ci się należą.

Cytat:
Napisał homeosapiens
Jeżeli Obsługa forum zadecyduje: "użytkownik X mi się nie podoba, wyrzućmy go". To będzie to zgodne z regulaminem. Jak można się powoływać na regulamin, który w niczym was nie ogranicza? Przecież wy możecie banować za niezawiązanie skarpetek i to będzie zgodnie z regulaminem. Dlatego też proponuję wam być fair wobec nowych użytkowników i dać do podpisania "Czy akceptujesz całkowitą władzę obsługi nad Tobą?" To mi się nie podobało, chciałem to zmienić.
Krótka piłka- a czy w historii forum stało się coś takiego? Czy z reg.14 ktoś dostał kiedykolwiek bana?

I o ile polemika z wypowiedziami Bielona zdała się przyjemna, to Homeo- trudno mi zrozumieć, czy starasz się być dowcipny, czy poważnie do tematu podchodzisz. Bo we mnie te argumenty wzbudzają jedynie śmiech i to raczej nie z gatunku tych specjalnie miłych i życzliwych.

Pozdrawiam
K.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline