Wątek: Zew Cthulhu CCG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2005, 22:34   #1
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zew Cthulhu CCG

Tym razem rzecz o mitach i kartach. Czy może jest ktoś, kto gra w tą świetną karciankę (i nie mam na myśli starszego "Mythosa" tylko właśnie "Call of Cthulhu"). Podobnie jak KULT - ZC CCG doskonale wpisuje się w charakter całego Zewu oraz to, co stanowi o jego miodności - ludzie kontra coś, co wyszło z ciemności. Dzięki tej karciance można obejrzeć fenomenalne grafiki, jakie są jej udziałem. Popatrzcie sobie na samego Wielkiego Cthulhu - naprawdę warto.
Sama rozgrywka jest bardzo zbliżona do jednej z przygód rozgrywanych w fabularnym Zewie. Drużyna Badaczy, wspomagana przez zwykłych śmiertelników staje do walki ze stworami rodem z Mitów albo też z podstępnymi kultystami. W grze są wszyscy krewni i znajomi królika, a przynajmniej ci najbardziej znani. Zarówno strona Mitó jak i strona Badaczy ma w swoich szeregach sławy znane z opowiadań, książek i przygód (Orient Express!), ekwipunek oraz przydarzać się mogą zdarzenia, które mrożą krew w żyłach. Jest kontrola zasobów, szaleństwo, morderstwa, poświęcenia na ołtarzach, przejęcia postaci, badanie miejsc dziwnych i tajemniczych oraz świetna zabawa dla każdego. Tak jak pisałem o Kulcie i jego niesamowitej spójności z RGP tak to samo mogę powiedzieć o CoC CCG - super gra, gdzie nie tylko chodzi o to by pokonać przeciwnika, ale by nie oszaleć!
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem