Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2008, 18:03   #1
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
(CP2020 dodatkowa rekrutacja) Problemy

Witam i zapraszam do mojej już trwającej sesji osadzonej w cyberze.
Fabuła: Gracze wcielają się w ludzi, których bliscy padli ofiarą nowych dragów i prowadzą śledztwo. Podczas śledztwa coraz głębiej wplątują się w... No właśnie grając będziecie mogli się przekonać. Jak na razie sesja jest w dość wczesnej fazie, jeden z graczy dorwał tylko pomniejszego dealera.
Wymagania: W przeciwieństwie do pierwszej rekrutacji nie przyjmuje osób nieznających systemu (było trzeba się zgłaszać). Nie możecie grać nomadami, wszelkie inne role są dopuszczone. Post będą dość nieregularnie (raz pięć dziennie innym razem raz na tydzień). Decyduje jakość kart, opinia na forum (ktoś kto znikał na długi czas bez poważnej przyczyny odpada) i moja opinia o danym użytkowniku. Jeśli chodzi o znajomość systemu pominę to tylko w wypadku graczy, którzy mają dobrą opinie u mnie.
Tworzenie postaci: Tworzycie standardowo jeśli chodzi o punkty i pieniądze, za kartę postaci dostajecie dodatkową kasę.
No i to tyle, jeśli jakieś pytania to zadawajcie tutaj, postaram się szybko odpowiedzieć.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline