Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2008, 23:01   #6
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Avaron Zobacz post
Kchem kchem... jakby to zaczął przyboczny pana Dijkstry. Mam kilka pytań natury technicznej:
Jak wyobrażasz sobie młodego wiedźmina skoro młodych wiedźminów od dawien dawna już nie szkolono o czym nie raz mowa jest w sadze?
Skąd w Wyzimskiej karczmie miała by się wziąć driada (wampira jakoś można przełknąć)? Sądzę że gdzie jak gdzie ale w takim miejscu driada by się nie pojawiła
I last one powiedz mi czym walka mieczem srebrnym różni się od walki mieczem zwykłym?
Może czepliwy jestem ale naprawdę mnie to nurtuje jak chcesz to logicznie podczas sesji wyjaśnić.
1. Zawsze mógł się trafić jakiś młodszy wiedźmin już wyszkolony który jest na szlaku. Dla ułatwienia powiedzmy, że troche doświadczenia jednak ma, ale nie za dużo.
2. Zapomniałem poinformować, że driady zaczynają w Brokilonie. Potem trafiają do karczmy. Taki skrót myślowy.
3. Przyznam, że nieco się opierałem na systemie z gry Wiedźmin gdzie walka zwykłym mieczem różniła sie od walki mieczem srebrnym. Dlatego tutaj też te umiejętności są rozdzielone.

Shoujo. Przyślij kp i wtedy ci odpowiem. Co do kryterium dobierania do sesji to wygrywają te najlepsze kp, a gorsze odchodzą do lamusa.
Jeśli chodzi o długość postów to więcej niż 5 linijek (i to tekstu wymyślonego przez was, a nie cytowanego).
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 31-01-2008 o 09:00.
wojto16 jest offline