Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2008, 00:42   #2
Jendker
 
Jendker's Avatar
 
Reputacja: 1 Jendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputację
Elf zaczął pierwszy. Zrzucił kaptór swojego czarnego, lekko przybrudzonego, podrużnego płaszcza. Można było teraz zobaczyć jego kruczoczarne włosy. Były dosyć krótkie. Zupełnie nie podobnie do tych długich, jakie nosi większość elfów. I te srebrne oczy. W zamroczonej karczmie wyglądały jak dwie małe gwiazdy.Zdjął płaszcz i płynnym ruchem powiesił go na kołku wystajacym z ściany. Dopiero teraz można bylo zobaczyć jaki jest wysoki. Nie był tak smukły jak wiekszość elfów. Jego lekko umięśniona budowa sprawiała, że gdyby nie szpiczaste uszy można by go pomylić z człowiekiem. Jego czarny strój nie wyrużniał się zbytnio. Niemodny, aczkolwiek schludny. Tylko jego koszula nie była czarna. Na jej śnieżno białym kołnierzu,w migotliwym blasku kominka można było dostrzec wyszty znak podwójnego x. Teraz zmieżał bezgłośnie w kierunku kominka.
-Podaj mi kawałek pieczeni i kufel grzanego ciemnego piwa. Po tej długiej podróży to to, o czym marzę. -Rzekłem siadając przy ławie będącej najbliżej kominka. Usiadłem plecami do ściany, tak by móc swobodnie przyglądać sie wszystkim w zajeździe.
 

Ostatnio edytowane przez Jendker : 01-02-2008 o 02:11.
Jendker jest offline