Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2008, 20:51   #6
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Posiedzenie Senatu

Powoli na mównice wszedł blaszany robot. Był postury człowieka, cały z błyszczącej blachy. Widać, wyremontowany właśnie na tą okazję. Stanął i uniósł rękę do góry, tak na wysokość swojej "twarzy". Dłoń maszyny zamrugała na niebiesko i po chwili zaczął się formować hologram.

Po chwili w chwiejącym się obrazie dało się ujrzeć ogromną komnatę o białych ścianach. Na ścianie, którą dało się widzieć w hologramie, znajdowało się olbrzymie okno przysłonięte niebieskim materiałem ze złotymi wykończeniami. Projektor stał na długim stole więc i w hologramie było widać kawałek czarnego blatu. Na przeciwko projektora siedziała postać. Było to Kargonin. Była to wysoka, na dwa metry, postać o jajowatej głowie, chudym torsie, cienkich nogach i rękach (zupełnie jak te obce z I.A: Sztuczna Inteligencja co tego chłopca na końcu nawiedziły). Istota ta ubrana była w niebieski płaszcz.

- Witam Senatorów i Księcia. Na imię mi Karl Agon i z góry przepraszam, że nie ma mnie dziś wśród Was. Jestem przedstawicielem rasy TheKargon w senacie. Myślę, że miło będzie się nam współpracowało. - powiedział mężczyzna, jak dało się wywnioskować z imienia.

Robot odszedł na miejsce, niewyłączając hologramu.

Stolica The Karogn
 
Panda jest offline