Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2008, 17:51   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Dziwne zlecenie - rekrutacja dodatkowa



Witam. Ponieważ Kutak definitywnie stwierdził że nie będzie miał czasu pojechać dalej z naszą sesją Dziwne zlecenie a szkoda mi ją tak zostawiać, szukam więc gracza chętnego do gry. Tak, tylko jednego gracza.

Realia to czasy obecne, nasz świat, Polska, konkretnie Kraków ale nie martwcie się, ja też nie znam Krakowa. Postać pana Gruszczyńskiego przewinie się jeszcze przez chwilę ale już ja będę nią sterować. Od postaci nie wymagam żadnego konkretnego zawodu czy stanu cywilnego czy cokolwiek. Jedyny warunek to taki, że będzie to sąsiad/ka Gruszczyńskiego z tego samego piętra budynku. Rekrutacja będzie otwarta aż dostanę postać, która mnie zachwyci, ale nie dłużej niż do 15 lutego Możecie być naprawdę kimkolwiek.

Jest to sesja Zewu Cthulhu, ale jeśli oczekujecie spotkać Nyarlathotepa czy innego przedwiecznego, to możecie poszukać innej sesji Będą się działy różne rzeczy, ale nie liczcie na przebudzenie się Cthulhu, gwiazdy nie będą w porządku Jesli chodzi o częstotliwość postowania, to nie wymagam wiele, jeden post na tydzień, lub nawet na dwa. Oczywiście jeśli będą to częstsze posty to postaram się równie często odpisywać.

Zapraszam

To be, or not to be, —that is the question:—
Whether 'tis nobler in the mind to suffer
The slings and arrows of outrageous fortune
Or to take arms against a sea of troubles,
And by opposing end them? —To die, —to sleep,—
No more;

Shakespeare
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 04-02-2008 o 13:41.
Redone jest offline