Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2008, 18:32   #1
Arkaster
 
Reputacja: 1 Arkaster nie jest za bardzo znany
Bezsłoneczna Cytadela

Dlaczego ktokolwiek powinien przemierzać popękany bruk Starej Drogi?
Forteca, która niegdyś rzucała swój cień na trakt, już tego nie czyni - niektórzy szepczą, iż w dawnych czasach ziemia pochłonęła twierdzę w całości.
Czworo odważnych poszukiwaczy przygód postanowiło odkryć prawdę - wyruszyło Starą Drogą, lecz nigdy nie powróciło.

*********************

Kilkanaście lat temu wygnany druid udał się do Bezsłonecznej Cytadeli.
Co go tam spotkało nikt nie wie.

*********************

Mieszkańcy Oakhurst gotowi są wynająć ludzi do odnalezienia zaginionych śmiałków.
Dwoje z nich to dzieci miejscowego bogatego kupca.

**********************

Czy twoja drużyna podejmie się tego zadania?
Czy jesteś gotów, by walczy ze złem które skrywa się w ciemności?

**********************

Przygoda ta jest dla postaci 1 – poziomowych. Sesja będzie odbywać się na czacie.
Poszukuje jeszcze trzech osób (jedną już mam). Zapraszam osoby które nie są zbyt zaawansowane. MG także jest początkujący. Przygodę stworzył Bruce R. Cordell.

Mechanika:
Mechanika sesji będzie się opierać na zasadach d20 Dungeons & Dragons.
Kostkami rzucać będzie MG, więc gracze mogą skupić się na odgrywaniu postaci.

Postacie:
Postacie z drużyny są dawnymi znajomymi, którzy przypadkiem spotykają się w Oakhurst.
Liczę na dość krótki opis postaci (max. 1 000 znaków) zawierający:
- rasę (człowiek, elf, półelf, krasnolud, gnom, niziołek, półork)
- klasę (barbarzyńca, bard, czarodziej, druid, kapłan, łotrzyk, mnich, paladyn, tropiciel,
wojownik, zaklinacz)
-imię (pasujące do rasy, może zawierać przydomek)
-historię postaci ( Jak wyglądało jej życie? Czemu zastała poszukiwaczem przygód? Co skłoniło ją do przybycia do Oakhurst?)
Opis proszę przysłać na podany poniżej adres e-mail.
Każda postać będzie posiadać wirtualną kartę postaci („przeniesienie” papierowej karty do formatu Excela). Wszelkie zmiany na niej będzie wykonywał MG. Losowanie atrybutów wykonuje MG i podaje wyniki do przyporządkowania ich przez gracza. Umiejętności także poddane będą wyborowi gracza.

Mam nadzieję, że moje ogłoszenie jest zrozumiałe i czytelne. W razie jakichś pytań proszę pisać na forum, lub na GG.
Termin do czwartku, piątku. Sobota - planowany termin sesji.

Kontakt:

e-mail: arkaster31@gmail.com
GG: 5071884
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam!
Arkaster
 

Ostatnio edytowane przez Arkaster : 04-02-2008 o 11:45.
Arkaster jest offline