Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2008, 11:07   #2
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Proszę, proszę homeo, niby tak krytyki nie znosi i się burzy, ale widzę, że jednak bierzesz słowa innych do serca – no i super.

Już sam układ graficzny tego artykułu nasuwa myśl, że to Twój najlepszy „produkt”. Trudno mi co prawda stwierdzić ile jest w nim podręcznika, a ile Twoje własnej inwencji, ale czyta się dobrze.

Wciąż są małe potknięcia w stylistyce i interpunkcji, ale ogólnie język jest już dużo bardziej przystępny, konstrukcja zdań również nie powinna razić czytelnika.

Jeśli chodzi o treść: podobają mi się skrócone opisy krain, gdzie nie tylko skupiłeś się na konkretach, ale i starałeś się wskazać specyfikę danej krainy. Natomiast czepiałabym się podpunktu Armia - potraktowanego po macoszemu wg. mnie. Dlaczego? Myślę, że temat rycerstwa powinieneś rozszerzyć do ogółu wojowników. W tym akapicie właściwie nie napisałeś nic, a można było zawrzeć informacje w stylu: jakie rasy walczą, jaki procent Bretończyków to wojownicy, do jakich struktur należą zazwyczaj skoro nie ma rycerstwa, kto by bronił ziem, gdyby zostały napadnięte... Coś takiego bym widziała w tym akapicie.

No, ale poza tymi małymi niedociągnięciami uważam, że jest dobrze.

Edit: No i po rozpisaniu Armii jest lepiej moim zdanie.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 05-02-2008 o 13:08.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem