Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2008, 15:58   #5
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Jasne Dhagar, ale patrz warunki rekrutacji. Mam nadzieję, że nie pamiętasz przygód z MiM-ów, albo przynajmniej brałeś w nich udział lub prowadziłeś je lata temu. Poza tym od Ciebie poproszę o próbkę postów, umiejętności literackich, wzoruj się na przygodzie w LK5 która się odbywa http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/3...-masek-14.html ([sesja] Dwanaście Masek) . Ambitnie myślę o stworzeniu z wszystkich postów ciekawej książki fantastycznej, więc poziom pisania i rozbudowanie musi być na najwyższym poziomie, a z tego co widzę nie byłeś zbyt aktywnym graczem na lastinie, więc próbka umiejętności literackich jest konieczna. Tylko bez urazy, staram się stworzyć dobraną grupę graczy - bo i im samym zapewni to przyjemność z rozgrywki w towarzystwie osób, które ładnie i dużo piszą ( i z sensem, .


EDIT. Ok to dobrze, co do próbki postów, to pozwoliłem zerknąć sobie na te dotychczas w neroshiźmie pisane, coś takiego to będzie za mało w tej sesji. Proszę spojrzeć na dwanaście masek, aby zrozumieć o jaki rodzaj postów mi chodzi, wiem, że przy graczach którzy mało piszą, ciężko się zmusić do obszerniejszych opisów, ale ja właśnie szukam takich osób, którzy popuszczą wodze fantazji przy opisie czynów, myśli, krajobrazu itd.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 06-02-2008 o 16:09.
Eliasz jest offline