Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2008, 23:23   #4
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Myśli proszę wrzucać w cudzysłów.

"Jeśli im powtórze to może zapamiętają"

Jak do tej pory mam:

kapłąna-gwardzistę
wojownika-kupca
czarnego rycerza
maga-złodzieja
( nie mylić z mega złodzieja )

z osób które się zgłosiły dam szansę każdemu, ale jak w trakcie sesji okaże się, że ktoś nie spełnia wymogów podanych w rekrutacji to wszyscy wiemy co się z taką osobą stanie No ale przedewszystkim zabawa, więc nie będę się czepiał czy ktoś pisze głupio czy madrze, ma pisac dużo i starać się chociaz ciekawie. Warto pomyśleć co może się ogólnie spodobać w poście który wrzucacie, spodobać wszystkim - kawał, zabawne zachowanie itp. wówczas jest prawdziwa zabawa. Dla osób które przesłały karty już mam przygotowany wstęp, czekam na dalsze prace.



W poście poniżej nie widzę cudzysłowa przy myślach "", jest to o tyle ważne, że nie chcę aby myliło się z tekstem rozmowy - najczęściej zwykły przechylony tekst stosowany jest przy dialogach, cudzysłów ma zapobiedz takiemu odczytywaniu.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 10-02-2008 o 00:25.
Eliasz jest offline