Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2008, 12:20   #16
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Ave!
Wróciłem z Anglii! Miałem okazje tam przejrzeć (nie kupiłem, nie wart był swojej ceny pod względem objętościowym) nowego background booka od Black Library, jest to Grudgelore który w całości poświęcony jest historii krzywd wyrządzonych krasnoludom, podzielono go na pięć rozdziałów, dwa dla zielonych, jeden dla umarlaków, jeden dla Chaośników i jeden dla spiczastouchych. Grafiki w GL prezentują się bardzo ładnie choć większość jest już znana z RPG czy battla. W tekst się nie zgłębiałem.

Lotar, niestety Liber Necris i reszte których nie ma na Rebelu musisz odkupić od kogoś, szukaj na Allegro i E-bayu, kiedyś widziałem tam tanio The Witch Hunter's Handbook. Co do słownictwa, poziom II klasy gimnazjum wydaje mi się za niski ale jeśli chce ci się siedzieć ze słownikiem to nie będzie problemu a szczerze polecam te publikacje.
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem