Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2008, 13:52   #6
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Termin jest w 100% teoretyczny. Ot tak mi sie napisalo . Jezeli nie dostane odpowiednich kart lub bede wiedziala, ze ktos jeszcze jest chetny ale nie da rady wyrobic sie do soboty to naturalnie dam wiecej czasu tak jemu, jak i wszystkim pozostalym.

Zaczynacie niekoniecznie jako postacie poczatkowe ale tez nie chcialabym miec w pelni rozwinietych. Ot cos pomiedzy.

Enneid dobrze zrozumiales. Wasze postacie nie laduja tam jako swierzo powstale twory natury, a wcielaja sie w ciala i umysly innych. Na samym poczatku beda one czuc sie nieco niepewnie, lecz wkrotce zasklepia sie tworzac jedna, niezwykle potezna wiazanke. Dlatego wlasnie prosilam o dualistyczna historie postaci.
Co do rasy to... tak.

Jaskier ja rowniez mam taka nadzieje.
Kelly czekam niecierpliwie
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline