Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2008, 21:22   #8
grabi
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
Jestem wstępnie zainteresowany. Jednak kp w sobotę po południu (najszybszy termin). Z chęcią stworzę postać zmiennokształtną. Mam w związku z tym kilka pytań:
1. Czy pod słowem 'zmiennokształtność' rozumiesz przemianę w zwierzę, czy także możliwość gry człowiekiem-wodą => coś jak T2000 z Terminatora, ze wszystkimi możliwościami i ograniczeniami.
2. Zmiennokształtność jest cechą rasy, czy klasy (lub obojętnie).
3. Płeć. Nie wiem, może za dużo myślę, jednak dla takiej postaci widziałbym trzecią płeć. Wiem, że większość się skrzywi na myśl o obojnaku, jednak to byłoby najbardziej logiczne rozwiązanie, zważając na fakt, iż w naturze bezpłciowość jest koniecznością, wynikającą z trudności w znalezieniu osobnika tego samego gatunku o przeciwnej płci. Zakładam, że będzie to rzadka rasa (jeśli to będzie w ogóle rasa).
 
grabi jest offline