Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 13:01   #2
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Jak napisałem w komentarzach do poprzedniego tekstu, podziwiam twoje samozaparcie, ale muszę zganić twój upór.
Nie wiem czy naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy też sobie jakieś szutki (żarty) robisz.
To, co napisałeś potrzebuje rzetelnej redakcji, potrzeba naprawdę wiele czasu włożyć w ten tekst. Radziłem abyś się zgłosił do kogoś bardziej doświadczonego z prośbą o pomoc. Na pewno ktoś się zgodzi sprawdź, kto prowadzi warsztaty i wyślij do nich na pryw prośbę pomoc.
Herv – w jakim znaczeniu używasz tego słowa nazwy własnej jakiegoś plemienia, ludu, czy też imienia bohatera.
W opowiadaniach nie stosuje się liczb w postaci cyfr tylko w postaci pisanej tj. pięć a nie 5.
Pół metra nie 50 centymetrów.
Dalej nadużywasz zdań wielokrotnie złożonych, a widać, iż nie idzie ci to dobrze, a nawet mogę powiedzieć, iż bardzo źle i wychodzą z tego potworki językowe np.

Cytat:
Idąc dalej dziki człowiek nie widział nic prócz śniegu i dalej gdzieś wznoszących się obozowisk goblinów z rozrzażonymi ogniskami , a dodatkowo lodowe wichry skuwały jego dłonie i oczy jeszcze bardziej zaniżając jego percepcje.
Potworek, trzeba się domyślać, o co chodzi w zdaniu.
Przed przecinkami nie stawia się spacji, ale po nich i po kropkach tak.
Dalej sadzisz błędy, chociaż jest ich znacznie mniej niż w poprzednich tekstach.

Nadal uważam, iż jesteś masochista wysyłając taki tekst. Módl się o to, aby jakiś z forumowych polonistów na niego nie wsiadł i nie zrobił z niego sieczki, rozkładając na czynniki pierwsze. Oszczędź sobie wstydu i poproś np Kutaka lub Kitsume, albo kogoś z warsztatów o pomoc, zawsze to lepiej być krytykowanym w prywie niż na forum.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 13-02-2008 o 14:20.
Cedryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem