Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 16:38   #9
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Ocena jest jedna, tylko zmieniłem ją i obniżyłem, ona będzie występowała przy każdym moim poście, bo tak jest ułożony skrypt tej strony, ale to nie oznacza wcale, iż trzy razy dałem ci niskie oceny, dałem raz.

Wiek nie ma znaczenia no chyba, że jesteś sześciolatkiem jak wcześniej pisałem. Uczeń gimnazjum powinien znacznie lepiej pisać. Jakże brakuje mi czasów, gdy zaświadczenie o dysleksji było uważane przez nauczycieli za świstek papieru, a o dysortografi za papier toaletowy.
Nie wiem czego was teraz w szkole na polskim uczą, widziałem wypracowania pisane znacznie ciekawszym stylem.
Opowiadania umieszczone w tym dziale muszą być skończone, a twoje coś, to jest pierwsza wersja może, druga wersja tekstu.
Cóż mogę jeszcze poradzić, musisz dużo więcej czytać, a nie tylko przesiadywać przed grami c-RPG.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem