Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 19:14   #4
Gerwarth
 
Reputacja: 1 Gerwarth nie jest za bardzo znanyGerwarth nie jest za bardzo znanyGerwarth nie jest za bardzo znanyGerwarth nie jest za bardzo znanyGerwarth nie jest za bardzo znanyGerwarth nie jest za bardzo znanyGerwarth nie jest za bardzo znany
Dobrze nie wypominaj mi błędów dobra pomyliłem się ale dla mnie kluczową informacją jest to czy to są miasta elfów,krasnoludów,laboratoria szaleńców,czy podziemia gnomow nie pytam się czy to jest wszystko w jednym tylko chodzi mi o to czy coś takiego wogule istnieje, czy twórcy napracują się tyle by zrobić imitacje budynków krasnoludzkich i postawić je w jaskiniach-chronionych i bezpiecznych..... (choćby z pomalowanej gliny), itak dalej w przypadku innych ras .... czy to jest poprostu zawsze tak las/zameczek/rzeczka no plus strzelanie z łuku i jeżdziectwo..
mi chodiz tu o realia fantasy prawdziwe a nie jakieś takie że ten to nekromanta i ot co..... lub nawet brak tego elementu... mi chodzi o lokacje miasta pałace ich imitacje byś rzeczywiście poczuł się jak w tych realiach jakieś miasta drowów czy gnomów......to dla mnie się liczy nie musi byc upchane w 1....
 
Gerwarth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem