Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 19:32   #8
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
-Co tu się dzieje - zapytał MArek
Powoli podchodząc do ogniska. * Wszyscy walczą o życie po tej pieprzonej wojnie a tutaj takie cyrki, przynajmniej sie odstresują byle nie za bardzo*. -Macie jakieś wieści z zewnątrz ? dawno nic nie słyszałem , ostatnimi czasy polowanie pochłania cały mój czas ... odkąd do obozu złazi sie tylu nowych ciężko ich wykarmić - zażartował
Patrzył się na trzymaną z uporem maniaka butelkę z wódką ... *taaa tylko który czubek nazwał te szczyny wódką , bimber który ostatnio upędziłem smakował o niebo lepiej, muszę uważać z alkoholem .... ledwie wyszedłem z alkoholizmu nie chce tego powtarzać*
Marek usiadł obok faceta z psem i przyglądał mu się z ciekawością, *ile ja bym dał teraz za takiego towarzysza ...*
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline