Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 23:49   #10
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
-Ziele , nie paliłem tego od czasów liceum - powiedział Marek z uśmiechem na twarzy -a póki co żeby twój pies nadal był spokojny dam mu coś do żarcia
Wyjął z kieszeni uszy dzisiejszych mutantów i rzucił psu - normalnie robie z tego zarąbisty przysmak, ale niech je - znów zażartował - w końcu coś mu się należy, niewiele zwierząt przeżyło- mówiąc to zaczął głaskać psa.
-A byłbym zapomniał nazywam się Marek i jestem tutaj jednym z głównych myśliwych.
Usiadł na ławce i zdjął z pleców strzelbę którą położył przy nodze, była bardzo zadbana a na drewnianej kolbie widać było widać nacięcia. Poprawił płaszcz który był dość łudząco podobny do płaszcza Cichego.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline