Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2008, 23:20   #10
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Gerwarth, naprawdę popracuj trochę nad ortografią i pisownią. Rozumiem, że masz dopiero 14 lat, ale to Cię nie zwalnia z obowiązku pisania poprawną polszczyzną. Więc styl i przydatność - noty kiepskie. Pomysł - tu już 4, jak ktoś chce przeczytać coś odstresowującego centralny układ nerwowy, to twoje opowiadania się nada idealnie, sam lubię Conany i inne takie. Ot, taki przerywnik od ambitniejszych lektur.

Jeszcze słówko odnośnie twojego sposobu komentowania Cedryku. Wybitnie mi się nie podoba, każdy z nas popełnia błędy ortograficzne, nawet Ty. Niemniej jednak powinieneś oceniać opowiadanie, a tu już widzę niebezpieczną tendencję do wystawienia noty autorowi, jako osobie. Mógłbyś darować sobie przytyki odnośnie wieku, bo sami kiedyś też byliśmy młodsi, nigdzie też Gerwarth nie napisał, że siedzi non - stop przy c-RPG, a jeśli siedzi, to nijak się ma do opowiadania. To nowy użytkownik na LI, trzeba mu więc pomóc, poprowadzić... a nie miażdżyć krytyką jakbyś recenzował teksty w jakimś ogólnopolskim czasopiśmie literackim. Myślisz, ze po twoich komentarzach, jeszcze coś napisze? Wątpię, mi też by się odechciało na jego miejscu. Jesteś od dziś modem na LI, a to zobowiązuje, także do propagowania forum i działania by się rozrastało, a takie teksty raczej odstręczają. Nie jestem zwolennikiem głaskania po głowie każdego nowego użytkownika, ale twój sposób komentowania jest niewłaściwy... i tyle.

Gerwarth - jeśli chciałbyś jakichś porad odnośnie pisania, czegoś w rodzaju korekty, to służę moim czasem, którego mam dość mało. Jakby co pisz na PW.

Pozdrawiam wszystkich komentujących...
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem