Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2008, 16:18   #12
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 3653 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Cichy spalił swojego skręta i zaśmiał się donośnie. Skręcił jeszcze jednego, a następnie podał go osobie znajdującej się najbliżej niego.

-Częstujcie się- rzekł

Z jego woreczka zioła ubyła 1/5 zawartości. Cichy skrzętnie schował swoją używkę do kieszeni. A następnie spojrzał w niebo. Słońce zniżało się nad horyzontem.

-Ech już niedługo będzie ciemno, zbliża się wieczór. Mam nadzieje, że spotkam się niedługo z Bartkiem. Wygląda na to, że dzisiejszą noc spędzę przy obozowym ognisku.

Po czym zamyślił się nieco. Patrząc w ognisko zaczął obserwować płomienie. Wydało mu się to niezmiernie zabawnym i ciekawy zajęciem. Dlatego też na pewną chwile oddał się tej czynności. Raz tylko odrywając wzrok, spojrzał na osoby znajdujące się przy nim.
 
Mortarel jest offline