Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2008, 23:04   #6
Kud*aty
 
Kud*aty's Avatar
 
Reputacja: 1 Kud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłość
Cedryk

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Od razu nasuwa się pytanie czy przyjmujesz wszystkie rasy i profesje z podręczników wydanych po polsku, czy też będziesz ciachał. Np. małpoidalny Waran Szaman z dodatku Krainy Wschodu.
Co do rzutów mogę polecić kostkę na forum LI, albo jeśli chcesz zaoszczędzić miejsca, tą:
Internetowa kostnica
Oto podręczniki które posiadam/mam dostęp
- Podręcznik Gracza
- Podręcznik Mistrza Podziemi
- Forgotten Realms Opis świata
- Pieśń i Cisza
i wolałbym żeby to z nich wybierać ewentualne rasy czy profesje. Na rękę by mi było gdybyście używali tylko podręczników wydanych po polsku (z angielskim u mnie krucho). Co do losowania współczynników. Przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że jak chcecie to możecie sami sobie na atrybuty rzucić (tylko bez kantowania). Będziemy używać forumowej kostnicy między innymi podczas walki. Podczas rozgrywki będę rzucał ja, no chyba, że się uprzecie ;p.

Blady

Gdy dostanę wystarczającą ilość kart sesja ruszy (minimum to 3 karty), ale żeby was zmotywować to przewiduję pierwszy post w środę.

Krem


Cytat:
Napisał Krem Zobacz post
PG to podręcznik gracza??
PG - Podręcznik Gracza

Cytat:
Napisał Krem Zobacz post
Jak rozumiem, skoro nie ma kasy, to kwestią tak skomplikowaną jak ekwipunek gracze nie muszą się zajmować?
Tak, ekwipunkiem nie zaprzątajcie sobie głowy

Cytat:
Napisał Krem Zobacz post
W Wordzie, czy czymś bardziej skomplikowanym?
Może być w Wordzie

***

PS Karty wysyłajcie na PW
 
__________________
Nie-Kud*aty, ale ciągle z metalu...
Kud*aty jest offline