Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2008, 01:21   #3
Kamushi
 
Reputacja: 1 Kamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
[...]nie ważne w jakim wieku żyliście wcześniej[...]
Zapomniałem uwzględnić ,że tam też będą ludzie ponieważ ludzie to raza która też ma coś od magii Możesz np. przy podróży stać się elfem albo gnomem... Albo może mieć na to wpływ atmosfera... Albo jesteś taki od dziecka Ważne żebyś się dostał do tej krainy...

Edit:
1 Zapomniałem dodać... Znowu... Owszem można elektryczne przedmioty ze sobą zabierać... ale nie będą one działały ze względu na skład atmosferyczny tamtego świata... Zakłócenia itp. wiesz...

2Tak sesja ma zakończenie ale myślę ,że jak się spodoba to zrobimy 2 część. Główny cel... Hmmm... Naszym przeznaczeniem jak się dowiadujemy podczas sesji jest zniszczenie zła i nienawiści która siętam wdarła... Bogowie tego świata wysłali swych poddanych aby wyszukali właśnie nas... Powiedzieli im jak wyglądamy według przepowiedni... Ale cii to się okaże w czasie sesji...
 

Ostatnio edytowane przez Kamushi : 16-02-2008 o 01:36.
Kamushi jest offline