Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 15:44   #11
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Cytat:
No nie wiem, ale mi sie mimo wszystko wydaje, że każdy ma jakieś wt i pancerz, chodzi mi jedynie, że nie poczekałeś w tej kwestii na deklaracje gma ^-^ Poza tym co z PPkami? :P
Owszem mnich ma wt i pancerz, ale jak przystało na mnicha są one na tyle małe, żeby kapłanowi udało się go powalić. Poza tym po co deklaracja GM'a? Rozumiem w walce z jakimś NPC'em, ale podczas PvP, ja tylko kontroluję czy wszystko poszło zgodnie z zasadami, a tutaj poszło.

A jeśli chodzi o PP. Gracz w każdej chwili mógł zadeklarować ich wykorzystanie, i ja bym to uznał bez zająknięcia się, jednak tego nie zrobił. Wolał stworzyć nową postać
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline