Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2008, 08:37   #7
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Z tymi profesjami to zamierzony zabieg.
Oczywiście, będą przydzielane pkt. doświadczenia, postaram się przyznawać je dosyć sprawnie, tak żebyście w odpowiednim momencie przygody awansowali. Nie chcę żebyście na początku czuli sie zbyt silni, w końcu żyjecie w groźnym świecie, pełnym niebezpieczeństw, a słabsze postacie muszą uważać bardziej.

Co się tyczy karty Ghuntara, jego postać bardzo mi się spodobała, jednak prosiłbym Cię o poprawienie karty, mianowicie mógłbyś napisać cos więcej o sobie w rubryce charakter. Opisz swoją postać jaka jest, co lubi, czy ma jakieś zamiłowania, fobie itp. puść wodze fantazji.
I mógłbyś jeszcze troszkę popracować nad historią, trochę dłuższą ją zrobić. Masz na to dużo czasu, nie liczy się kolejność zgłoszeń a jakość. Ale podsumowując sam pomysł bardzo mi się podoba.

Poprawioną kartę prześlij na PW
 
Mortarel jest offline