Wątek: 20Lives.com
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2005, 21:18   #1
Fistus
 
Reputacja: 215 Fistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie cośFistus ma w sobie coś
20Lives.com

W ciągu kolejnych 25 dni czeka Cię niezwykła szansa wcielenia się w 20 postaci. Co zrobisz jako szef kuchni w luksusowej restauracji? Lub jako fotograf gwiazd? Potrafisz zrobić zdjęcie na pierwszą stronę gazety?

20Lives to interaktywny świat, w którym każdy ma szansę, by być tak dobrym albo tak złym człowiekiem, jak tylko może. Ten świat jest tak rzeczywisty jak to, co nas otacza. Nie ma mowy o ukrywaniu się za monitorem komputera. Siedzisz w tym na całego. I musisz pokazać, na co cię stać - w każdej dziedzinie. Od życia towarzyskiego po odporność fizyczną. Od zdolności analitycznych po czystą intuicję. Jak w prawdziwym życiu, tylko intensywniej. To prawdziwe życie 20 razy.


Ktoś z was gra ? Ja dziś poległem w barze ;] Sarze tochę się zezłościła za ostanią noc z jakaś brzydką laską i poszła w p... do domu .
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem