Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2008, 11:47   #1
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
[Komentarze] Horyzont Zdarzeń

Wybaczcie, że tak długo to trwało, jednakże nie sypiam dużo i mam mało czasu. Dziś nawet jeszcze nie spałem po nocce i postanowiłem napisać wszystko na raz, zanim pomysły pouciekają mi z głowy…

Po pierwsze witam wszystkich w sesji „Horyzontu zdarzeń”. Mam nadzieję, że będziecie się bawić dobrze, i że wykażecie się dużą inwencją. Mam oczywiście pomysł całości nie sesji, lecz sagi, więc zakładam bardzo długą rozgrywkę.

Z
asady opisałem już pokrótce w rekrutacji, więc pozwolę sobie tylko sprecyzować to, czego oczekuję:
  1. Posty w poprawnej polszczyźnie. Jeśli ktoś ma problem np. z ortografią – niech pisze w Wordzie a potem wkleja do sesji.
  2. Zwykłe opisy zwykłą czcionką.
  3. Wypowiedzi postaci kursywą, poprzedzone i zakończone myślnikiem.
  4. Myśli postaci pogrubioną kursywą, poprzedzone i zakończone tyldą ( ~ ).
  5. Starajcie się zachowywać akapity.
  6. Czasem wypowiedzi innych graczy mogą wam się wydawać niezrozumiałe. Wyjaśniam dlaczego: Czasami będę w postach zamieszczał wiadomości ukryte, tzn. dostępne tylko dla wybranych postaci, więc te postacie, odpisując na posta będą opisywały niejednokrotnie coś, czego inni wcześniej nie widzieli w poscie.
  7. Wszelkie ukryte akcje z waszej strony, tj. używanie mocy, darów, magii itp. Itd. Itt. Określacie w sposób opisowy, jednocześnie wysyłając mi na wszelki wypadek meila (nie piszcie na GG czy w PW, bo mogę przeoczyć, zapomnieć i spaprać daną akcję). Tak więc nie piszcie np. Używam Sił, by zrobić to, czy tamto – starajcie się ubrać to w słowa. Sesja ta to w większej części storytelling, więc nie bójcie się popuścić wodzy fantazji.
  8. O wszystko, czego tu nie napisałem, a co chcielibyście wiedzieć – od razu pytajcie w komentarzach – po to one są, by wyjaśniać sprawy.
Miłej gry.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 23-02-2008 o 19:25.
Khemi jest offline