Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2008, 19:51   #3
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
"Adam" - to pomyłka... najwidoczniej już myślałem o kolejnej postaci... Już poprawiłem.

Po nowym miejscu musiałbyś się rozejrzeć, bo specjalnie tak zakończyłem i nie ująłem tego w sesji... Ale, żeby nie wprowadzać zamieszania dla osoby, która nie zna otoczenia TUTAJ dopowiem... że otoczenie wygląda niemalże identycznie... tylko, że nie ma ani ciała zwęglonego, ani komórki...

"ostatnim wysiłkiem" - oznacza, że wysiłek był bardzo wyczerpujący i wyczerpany koleś padł na ziemię, jednakże żyje - gdyby było inaczej - napisałbym...

Ps. Liliel - jeden z akapitów Twojego wprowadzenia napisany był w pierwszej osobie, zamiast w trzeciej - już to poprawiłem - sens pozostaje niezmieniony... wybacz, za niedopatrzenie.

PS. Chciałem to wstawić, jako EDIT w pierwszym poscie, ale wiem, że nie wszyscy czytają ponownie poprzednie posty, więc wstawię to tutaj...

Jeśli ktoś nie porusza się jeszcze swobodnie po forum - to podpowiem, że w menu "Sesja RPG" - nad postami i wizerunkami postaci - znaleźć można linki do map, które będę zamieszczał. Obecnie są zamieszczone 2 mapy:

1. Kingston upon Hull
2. Hull - centrum

Upraszam jednak o niepisanie pod sobą postów tylko edytowanie.
Pozdr.
C
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Mira : 07-03-2008 o 14:31.
Khemi jest offline