Wątek: MU online
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 00:32   #2
8Draco8
 
8Draco8's Avatar
 
Reputacja: 1 8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu
W życiu grałem w to tylko raz i wiele razy patrzyłem jak gra w to mój kolega. Bardziej bezmyślnej, idiotycznej i odmóżdżającej gry osobiście jakiem żyje nie widziałem, jedynym określeniem jakie nasówa mi się myśląc o tej grze jest "dno i co najmniej metr mułu". Gra nie polega na niczym, zero jakich kolwiek zadań to wykonania jedynie bezmyślne chodzenie i "łupanie" jakiś śmiesznych potworzątek po głowie. Dochodzi do tego że nie trzeba nawet mieć włączonej gry żeby zdobywać punkty i kolejne poziomy. Osobiście widziałem jak kumpel oglądał film grając w MU i mniejwięcej co godzinę przełączał się na grę w której jego postać radziła sobie dzielnie całkowicie sama. Takich gier powinno sie zabraniać. Czare goryczy przelewa jeszcze zaliczanie przez niektórych tej gry do gatunku RPG, toż to woła o pomste do nieba!
 
__________________
Nie należy ufać ludziom to się zawsze żle kończy .... dla nich :]

Ostatnio edytowane przez 8Draco8 : 26-02-2008 o 09:34.
8Draco8 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem