Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 16:14   #3
Jendker
 
Jendker's Avatar
 
Reputacja: 1 Jendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputację
-HAHAHAHAHA!!!!-
Czarodziej po prostu pękał ze śmiechu. Opanował się trochę, ruszył ręką w ciemności, jakby wycierał łzę.
-Hehe, wiesz, że jesteś pierwszą osobą od dwudziestu lat, która odważyła się mi grozić. Ale to pewnie przez to, że się nie przedstawiłem. Miałem tego nie robić, ale jestem ciekaw twojej miny.-
Zapłonęły świece stojące z tyłu. Teraz mogliście dobrze przyjrzeć się sylwetce postaci. Czarodziej jednym płynnym ruchem zdjął kaptur. Zobaczyliście twarz piędziesięcio letniego, zadbanego mężczyzny. Szare włosy, modnie przystrzyżone oraz brak brody, sprawiały, że mężczyzna wydawał się młodszy. Na jego czole widniała szara runa, która zdawała się pulsować ciemnością. Jego całkowicie szare, pozbawione tęczówek oczy patrzyły na was przenikliwie. Mężczyzna delikatnie się uśmiechnął. Jego hipnotyczny głos sprawił, że nie mogliście nic powiedzieć.
- Jestem Otto Vanbarden, Arcymag ostatniego stopnia, zastępca patriarchy kolegium cienia. Jestem jednym z najważniejszym z ludzi kolegium. Zarządzam kilkunastoma tysiącami agentów w starym świecie i poza nim. Jeśli dojdzie do mnie potwierdzona informacja, że imperator jest skażony przez chaos, to pozostanie mu pięć minut życia. Mam nadzieje, że to dosyć jasno oddaje, kim jestem i w jakiej sytuacji wy jesteście. A jako ze myślałem, że dotarło do was to, co mówiłem przedtem wyjawiłem wam cel misji. Czyli naprawdę nie macie już odwrotu, bo ta misja jest ściśle tajna. I jej cel nie może wyjść na jaw. Więc nie mógłbym was tak teraz wypuścić, bo stanowilibyście zagrożenie dla misji. Czy ktoś jeszcze ma jakieś pytania? Jeśli nie to zaraz zjawi się tu człowiek, który was we wszystko wprowadzi.-
 
Jendker jest offline