Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 16:46   #4
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Słuchałem postaci z niezwykłą mi wtedy uwagą, a gdy skończyła, to wszedłem na biurko by być na poziomie jego oczy. Przybliżyłem się do jego twarzy i bez trwogi w głosie powiedziałem:
- Możesz być sobie nawet tym waszym Patriarchą. Nikt nie będzie mi groził. Mówisz że nie mam wyjścia? Ha, jakbym chciał to, albo ty, albo ja już byśmy nie żyli. Twoja oferta mnie po prostu ciekawi. Nie walczyłem wcześniej z wampirami. Było kilkunastu orków, goblinów, nawet paru magów Chaosu jeżeli dobrze pamiętam, ale wampira nie. Jest to jedyny powód dla którego przystępuje do tej "misji". No może jeszcze wysoka nagroda - powiedziałem z błyskiem w oku -. Powiedz temu człowiekowi, który ma nas stąd zabrać, że będę postępował po swojemu, i odetne parszywy łeb każdemu kto stanie na mojej drodze.
Po tych słowach zeskoczyłem z biurka i otrzepałem swoje spodnie.
- Oczywiście wymagam najpierw odzyskania mojej Brunhildy i Snoriego. Bez nich nigdzie się nie ruszę, czy to jasne? - dodałem
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline