Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 16:08   #5
Jendker
 
Jendker's Avatar
 
Reputacja: 1 Jendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputacjęJendker ma wspaniałą reputację
-Dziwny z ciebie krasnolud. Większość którą znałem miała również wielką dumę. Ale większość wiedziała co to znaczy szacunek wobec silniejszych. Magów chaosu powiadasz. Zapewniam cię że gdybyś spotkał prawdziwego maga chaosu, to nie stał byś tu przedemną. To zapewne był jakiś kultysta, ewentualnie jakiś guślarz.-
Czarodziej odsłonił szyję. Na całej jej szerokości widniała wielka blizna.
-To zrobił mi właśnie mag chaosu. Prawdziwy zły mag potrafi jednym zaklęciem zniszczyć całą armię. Więc radził bym ci nie przechwalać sie zbytnio swoimi umiejętnościami. Szczerze mówiąc, to bardziej bałbym się długouchego od ciebie. Aha, żadnej Brunhildy i Snoriego. Na tę misje idziesz sam. Macie najpierw dowiedzieć się co te wampiry knują, a dopiero potem, po dowiedzeniu się ile ich jest i czym dysponują, będziecie mogli je wyeliminować. Najdyskretniej jak potraficie. To ja tu wydaje rozkazy. Dotarło, włochaty kurduplu?-
 
Jendker jest offline