Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2008, 17:43   #7
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
<pac> <-- walnięcie się w czoło

Że też ja dopiero teraz na to wpadłam! Mam przecież całe mnóstwo (naprawdę, w kilogramach licząc) różnych szmat do palenia po likwidacji jakiejś hurtowni czy coś. W każdym razie są tam naprawdę fajne kawałki materiału czasem. Patrząc tylko z wierzchu do jednego worka już znalazłam dwie fajne szmatki, po prostu uszyję sobie pare rzeczy, mam nawet kilka pomysłów A że krawcowa ze mnie kiepska to naprawdę te rzeczy będą wyglądać jakby przeżyły wojnę

No to ja kwestię stroju mam teoretycznie już rozwiązaną :]

Rudzi, a te glany jeśli chce Ci się je dla mnie targać to możesz, kwestia tego czy dasz radę z dodatkowym bagażem, bo to nie jest coś co zmieścisz w kosmetyczce :P
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline