Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2008, 22:57   #10
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Heh ja chciałbym trafić w jakimś lumpeksie biały garnitur odpowiednio go wygnieść i przykurzyć, dobrać do tego kapelusz w takim samym kolorze, koszule z szerokim kołnierzykiem a la disco nie dopięta na klacie, trampki, tygodniowy zarost, ogarek cygara w zębach, wielki klucz francuski na ramieniu i już jest mój wymarzony strój ale raczej małe szanse że uda mi się go załatwić ale postaram się. A na pewno poskładam coś z tego co mam pod ręką to znaczy: mocno znoszone, sprane, oliwkowe bojówki (kieszenie na tyłku już się przecierają), czarne dżinsy w których pracowałem w warsztacie samochodowym, kilka nieźle zeszmaconych koszulek, skatowane desanty (używane jako obuwie bojowe w akcjach osp, jako buty zimowe, na spacer do lasu więc poziom zużycia biorąc pod uwagę moje lenistwo jeśli chodzi o pastowanie jest jak dla mnie zadowalający), fajny, czarny, brezentowy płaszcz przeciwdeszczowy, kompletny mundur wojskowy z czasów PRL (używany, z demobilu) i na wypadek gdyby lato okazało się deszczowe pełny kombinezon typu OP1 ;D
Co do broni to jedyne co ewentualnie mógłbym zabrać to bokena. Żadnego ASG nie posiadam ale możliwe że do lipca coś zakupię hyhy
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline