Wątek: OTowy Hydepark
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2008, 21:32   #7
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Nie znoszę pisać posta pod postem, ale teraz nie mam wyjścia z powodu waszej opieszałości i tego, że mam bardzo ważną informację do przekazania, więc nie chciałabym aby została pominięta przez kogokolwiek. A mianowicie : zmienił się kierownik fabuły na OT, a wszelkie moje ustalenia zostały przekazane , jednak będę musiała od początku zacząć współpracę z kolejną osobą. Nie powiem, że mi to na rękę, bo bardzo dobrze mi się współpracowało z poprzednim panem pełniącym tę funkcję, a więc szkoda mi odrobinę.
Dobra, konkret - musimy jak najszybciej złożyć formularz :

Nazwa Frakcji:
Najważniejsze osoby: (fabularnie)
Koordynator: (osoba do kontaktu z organizatorami - prosimy o podanie danych kontaktowych)
Mistrz Gry: (każda frakcja musi mieć swojego MG - osoba musi zostać zatwierdzona przez organizatorów)
Opis: (krótki opis frakcji)
Cele: (główne cele frakcji na OT 2008)

Relacje z innymi frakcjami:
(przykładowe frakcje - proszę podać tylko te z którymi miało się jakiekolwiek relacje)
Kawaleria Berg -
Raiders -
Repair Center -
Zakon -
Traperzy -
K.S.G.R. -
B.o.B. -
Najemnicy -
Kuchciki -
BountyHunters -
Flying Caravans -
Złomiarze -

A my co? A my nic nie mamy. Pomóżcie mi ludzie, zastanówcie się jak chcecie by to wszystko wyglądało, nawet tę głupią nazwę wymyślcie, cokolwiek.. Kochani... potrzebne są ogólniki, a my nie mamy nawet tego, prócz niewyraźnego opisu frakcji i koordynatora... Baczność! Ruszać się dywizja!
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline